Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace 


TOPlist

Informace o nové knížce

   Knížka je vydaná pod titulem Česko-polské dialogy z oblasti sluchově postižených v roce 2019. Autor strávil krátký čas ve Varšavě, aby se později podílel na realizaci v programu Česko-polského fóra v oblasti sluchově postižených, se zaměřením na sociální oblast a vzdělávání. To vše v reflexu Úmluvy o právech pro osoby se zdravotním postižením a Opčního protokolu, kterými se politická scéna zavázala k modifikaci legislativy v obou zemích a odstranění bariér. Autor sám jako neslyšící zná poměrně dobře globální problematiku sluchově postižených. Poznámky, které získal po boku zaměstnanců, doktorandů a delegátů byly z otevřených diskusí ve dvou rovinách. Po seznámení s nimi autor pečlivě získával poznatky, reakce a odpovědi, které dosud leželi v šuplíku. Nyní jsou poprvé publikovány.
Máte-li zájem brožuru zakoupit, můžete tak učinit na základě objednávky odeslané na e-mail. Cena knížky činí 99 Kč. Vybrané prostředky podpoří aktivity organizace Neslyšící s nadějí.
Počet stran: 57
ISBN: 978-80-270-6333-8